Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Doprava a mechanizace | Hroší stavby Morava
Doprava a mechanizace

Doprava a mechanizace

Zjistit více

Doprava a mechanizace

Naším posláním je být s nákladem všude včas

Desítky staveb ročně a široký záběr výrobní činnosti si žádá odpovídající technické a servisní zázemí. Divize Doprava a mechanizace poskytuje své služby v rámci společnosti Hroší stavby Morava už od jejího vzniku. Kromě ostatních společností holdingu Enteria nabízí divize své stroje i externím zákazníkům, a to včetně profesionálně vyškolené obsluhy.

Cílem divize je zajišťovat požadavky na vlastní realizované stavební zakázky, zásobovat stavby materiálem a zapůjčovat drobnou stavební mechanizaci bez obsluhy.

 

K
Kolejová technika +
-

Flotila našich strojů určená pro stavby na železnici patří k těm nejmodernějším a nejspolehlivějším. Tuto techniku obsluhují pečlivě proškolení zaměstnanci. Naše stroje disponují pestrou škálou specifických funkcí pro práce na železnici. Zvládnou tak efektivně pracovat se železničním svrškem i spodkem.

D
Doprava +
-

Dokážeme si poradit s převozem prakticky jakéhokoliv materiálu. Výjimkou nejsou ani sypké či pevné hmoty. Zvládneme zajistit i přepravu nadměrných nákladů a díky spolupráci se sesterskými společnostmi v holdingu Enteria jsme schopni najít řešení pro přepravu prakticky čehokoliv.

P
Půjčovna +
-

Naše technika je vám k dispozici. Sháníte pro vaši stavbu kvalitní a spolehlivé stroje? Navštivte naši půjčovnu. Po konzultaci najdeme vhodné řešení pro téměř každého zákazníka. Díky pestrosti naší flotily jsme schopni vyhovět celé řadě specifických požadavků klienta.

Stavte se

Kde nás najdete?

Divize doprava a mechanizace

Průmyslová 955/4
779 00 Olomouc - Holice

Ozvěte se

Jsme tu pro vás

Marek Častulík

marek.castulik@hrosistavby.cz
+420 581 695 111

Změnit používání Cookies.