Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Pozemní stavby | Hroší stavby Morava
Pozemní stavby

Pozemní stavby

Zjistit více

Pozemní stavby

Výpravní budovy, centra pro sport i kulturu, školy a školky – nejen to patří do našeho portfolia pozemních staveb

V případě pozemních staveb mají Hroší stavby Morava bohatou zkušenost s důležitými budovami pro městskou i obecní infrastrukturu. V tomto ohledu jsme realizovali řadu náročných rekonstrukcí nádražních či administrativních budov, škol a budov občanské vybavenosti. V rámci oprav jsme připraveni realizovat citlivou revitalizaci budov s historickou hodnotou. Provádíme také práce na energetických opatřeních budov, která jsou v současné době tolik potřebná.

Realizujeme kompletní stavby na klíč. Jsme připraveni budovat městskou či obecní infrastrukturu. Příkladem může být kulturní multifunkční centrum v Troubelicích. Při přípravě nových staveb jsme otevřeni veškerým požadavkům klienta. V našem portfoliu nejsou výjimkou ani energeticky úsporné stavby. Prioritou této produktové skupiny je maximální komplexnost nabízených služeb stávajícím zákazníkům i nově osloveným investorům. Našim klientům nabízíme i předprojektový a projektový konzultační servis a inženýrskou činnost při realizaci zakázek.

N
Novostavby +
-

Při realizaci novostaveb jsme schopni dodat kompletní stavbu na klíč. Rádi s klientem budeme spolupracovat na tvorbě projektu a s ním spojené administrativě. O samotnou realizaci stavby se pak postará náš tým profesionálů. Řadu novostaveb jsme již vytvořili pro státní firmy, ale máme zkušenosti i se soukromým sektorem.

R
Rekonstrukce +
-

Provádíme prakticky veškeré druhy rekonstrukcí pozemních staveb. Ať už se jedná o výměnu střešní krytiny nebo zateplení fasády, jsme tu pro vás. I zde samozřejmě dbáme na dodržování norem v oblasti bezpečnosti a ekologie. Při realizaci rekonstrukcí historických budov je naší prioritou co nejcitlivější přístup. I proto naše služby pravidelně využívá například Správa železnic při opravách starých nádražních budov.

F
Facility management +
-

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti facility managementu. Údržbové práce zvládáme i na náročných historických budovách a vše provádíme s maximální péčí a citlivostí k dané stavbě.

Stavte se

Kde nás najdete?

Divize pozemní stavby

Průmyslová 955/4
779 00 Olomouc - Holice

Ozvěte se

Jsme tu pro vás

Ing. Filip Kopčil

filip.kopcil@hrosistavby.cz
+420 581 695 111

Změnit používání Cookies.