Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Kolejové stavby | Hroší stavby Morava
Kolejové stavby

Kolejové stavby

Zjistit více

Kolejové stavby

Železniční doprava je jedna z nejbezpečnějších a my se o to rádi staráme

Kolejové stavby jsou jedním ze základních produktů Hroších staveb Morava. Těžiště činností se soustředí především na trh dopravní infrastruktury Správy železnic v oblasti Moravy a Slezska.

V oboru kolejových staveb jsme se již od samého počátku aktivně podíleli na středně velkých opravách i na údržbových pracích v rámci železniční sítě. Jsme spolehlivým obchodním partnerem jak pro správce státní železniční infrastruktury, tak i pro řadu soukromých investorů, kteří provozují vlečky.

Vybudovali jsme si pevnou pozici v oboru železničních staveb, která vychází z komplexnosti, spolehlivosti a zejména orientace na kvalitu práce. Při své činnosti využíváme nejmodernější techniku a metody řízení stavebních prací. Veškerá naše činnost důsledně naplňuje principy kvality certifikace ISO 9001.

T
Tramvajové tratě +
-

Máme bohaté zkušenosti s realizací oprav či úprav tramvajové sítě. Naše služby se osvědčily například při zrychlování jednotlivých úseků tramvajové sítě v metropolích Moravy a Slezska. Jsme vybaveni technikou, která zajišťuje rychlou a kvalitní realizaci staveb této základní součásti městské hromadné dopravy.

Ú
Údržbové práce +
-

Jsme schopni dělat veškeré druhy údržbových prací na kolejových stavbách. Jedná se především o výměnu, opravy nebo regeneraci železničního svršku. Umíme také řešit problematiku nestabilních náspů, kde provádíme odbornou sanaci. Výjimkou nejsou ani nutné terénní úpravy železničního spodku, například úpravy a stavby odvodnění, svahů železničního spodku a výřez nežádoucí vegetace.

S
Správa železnic +
-

Jsme stabilním partnerem státního podniku Správa železnic. Pro oblast Moravy a Slezska jsme již uskutečnili řadu zakázek. Správa železnic, jako jeden z největších zaměstnavatelů v České republice, vyžaduje pro své projekty železniční infrastruktury spolehlivého dodavatele služeb, kterým společnost Hroší Stavby Morava nepochybně je.

Stavte se

Kde nás najdete?

Divize kolejové stavby

Průmyslová 955/4
779 00 Olomouc - Holice

Ozvěte se

Jsme tu pro vás

Tomáš Máj, DiS

tomas.maj@hrosistavby.cz
+420 581 695 111

Změnit používání Cookies.