Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com O nás | Hroší stavby Morava

Profil firmy

Komplexní moravská stavební společnost, silná ve svém teritoriu

Více o nás

2009

rok založení

720

roční obrat v mil.

165

zaměstnanců

Kdo jsme

Jsme silní ve svém teritoriu

Společnost Hroší stavby Morava vznikla v roce 2009 jako součást stavebního holdingu Enteria. Zaměřujeme se na kompletní realizaci nejrůznějších druhů staveb na klíč především v Olomouckém, Zlínském či Moravskoslezském kraji. Samozřejmostí je poradenství při zpracování investičních záměrů, tvorba projektové dokumentace a kvalitní realizace se záručním i pozáručním servisem. Nabízíme programy pro obce, města i kraje České republiky, kde realizujeme koleje, vlečky, pozemní komunikace, chodníky nebo kanalizační sítě.

Co nás odlišuje

Stavíme na firemní kultuře

Základním stavebním kamenem naší společnosti je firemní kultura. Klademe velký důraz na kvalitní služby pro naše klienty, ale také nezapomínáme na zaměstnance firmy. Investice do lidského kapitálu vytváří dobře fungující tým profesionálů na té nejvyšší úrovni. Naši zaměstnanci se plně identifikují s filozofií a cíli celé společnosti, čímž dělají pracovní kolektiv silnější a efektivnější. Jako členové holdingu Enteria zároveň důsledně dodržujeme ty nejpřísnější pravidla pro bezpečnost, kvalitu i ekologickou udržitelnost.

Volné pozice

Jak šel čas

Od roku 2009 jsme na moravském stavebním trhu.

Enteria Img 01

člen skupiny enteria

Jsme součástí holdingu enteria

Společnost Hroší stavby Morava vznikla v roce 2009 jako součást stavebního holdingu Enteria. Holding seskupuje menší a střední firmy soustředící se na různé druhy stavební činnosti. V současnosti Enteria spojuje dvanáct společností s tisícovkou zaměstnanců a výrobním potenciálem přes čtyři a půl miliardy korun.

Více o enterii

Aktuality

Co je u nás nového

Podporujeme

Podporujeme

Podporujeme projekty a organizace v našem okolí

Jsme rádi prospěšní svému okolí, a proto podporujeme organizace, které přinášejí radost a pozitivní změny. Jeden z našich hlavních partnerů je hokejový klub HC Olomouc, který se kromě krásného sportu na ledě také aktivně angažuje ve prospěch mládeže a sportovního vzdělávání. Dále podporujeme nadaci Malý NOE zaměřující se na pomoc dětem a rodinám v nouzi. Společně se snažíme vytvářet lepší budoucnost a přinášet naději těm, kteří ji potřebují nejvíce. Jsme hrdí, že můžeme přispívat k těmto skvělým iniciativám, a pomáhat tak dobré věci.

Kontaktujte nás na info@hrosistavby.cz

Změnit používání Cookies.