Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Silniční stavby | Hroší stavby Morava
Silniční stavby

Silniční stavby

Zjistit více

Silniční stavby

Staráme se o to, aby byla silniční síť v dobré kondici a cestování bylo co nejpohodlnější

Do portfolia našich produktů patří v poslední době také silniční stavby. I zde veškerá naše činnost důsledně naplňuje principy kvality certifikace ISO 9001. V tomto oboru spolupracujeme především s Ředitelstvím silnic a dálnic České republiky, ale také s městy a obcemi na Moravě a ve Slezsku. Realizujeme budování silniční sítě, ale také opravy ulic, chodníků či parkovišť. Ve spolupráci se Správou železnic jsme také realizovali řadu úrovňových i mimoúrovňových křížení silnice a železnice. Drobné opravy komunikací či zmíněných chodníků vykonáváme i v rámci soukromého sektoru.

I
Infrastruktura a zasíťování +
-

V případě staveb silniční sítě se nezaměřujeme pouze na budování silnic. Zajišťujeme také kompletní zasíťování nebo tvorbu odvodňovací a kanalizační infrastruktury v okolí silnic. Naše silnice jsou díky tomu bezpečné, dlouhodobě odolné a nevyžadují častou a nákladnou údržbu.

S
Silnice +
-

Budujeme místní komunikace i větší silnice. V tomto segmentu se chceme posunout dále a více ho rozvinout. Sbíráme zkušenosti a připravujeme se na větší výzvy.

C
Cyklostezky +
-

V naší stavební společnosti se specializujeme také na stavbu cyklostezek. Klademe důraz na kvalitu, bezpečnost a pohodlí pro cyklisty i chodce. Spolupracujeme s místními orgány a komunitou, abychom zajistili propojení městských a venkovských oblastí. Naše práce přispívá k lepšímu životnímu prostředí a zvyšuje kvalitu života obyvatel prostřednictvím moderních a uživatelsky příjemných cyklostezek.

Stavte se

Kde nás najdete?

Divize silniční stavby

Průmyslová 955/4
779 00 Olomouc - Holice

Ozvěte se

Jsme tu pro vás

Ing. Jan Matoušek

jan.matousek@hrosistavby.cz
+420 581 695 111

Změnit používání Cookies.