Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Mostní stavby | Hroší stavby Morava
Mostní stavby

Mostní stavby

Zjistit více

Mostní stavby

Mosty zkracují vzdálenosti. Spojují břehy i lidi a my k tomu rádi přispíváme

Jedna z nejmladších součástí produktového portfolia společnosti Hroší stavby Morava. Divize mostní stavby se od svého vzniku v roce 2018 soustředilo především na drobné opravné práce mostních konstrukcí. Díky nabytému know-how jsme však dnes již schopni kompletní realizace mostních staveb.

 

Naše divize mostních staveb je schopno nabídnout široké spektrum služeb v rozsahu projektové přípravy, realizace staveb, záručního, ale i pozáručního servisu s profesionálním přístupem. Díky tomu se chceme stát dlouhodobě spolehlivým obchodním partnerem pro správce státní silniční a železniční infrastruktury a také pro celou řadu soukromých investorů či stavebních firem. Při realizacích i rekonstrukcích je u nás kladen důraz na požadavky v oblasti kvality dle ISO 9001 nebo na dodržování zásad environmentální politiky ISO 14001 a ISO 18000.

Divize mostní stavby spolupracuje s divizí mostních staveb ze sesterské společnosti Chládek a Tintěra Pardubice, která má oprávnění pro výrobu a montáž ocelových konstrukcí a mostů dle EN 1090-2 EXC4. Divize mostní stavby je součástí komplexního pojetí prací společnosti Hroší stavby Morava, kde při své činnosti spolupracuje s ostatními divizemi a v neposlední řadě s několika projekčními kancelářemi dopravních a inženýrských staveb. To vše s cílem poskytnout našim zákazníkům ucelené dodávky a komplexní služby.

S
Silniční mosty +
-

Máme zkušenosti s realizací mostních staveb na silnicích I., II. a III. třídy. Mimo to se také zabýváme stavbou mostů na místních komunikacích. To vše provádíme za dodržování principů a požadavků k zajištění kvality dle ISO 9001 a zásad ochrany životního prostředí dle ISO 14001 a BOZP dle ISO 45001, včetně specifických požadavků TKP 19 SŽDC a kap. 19 TKP MD ČR.

Ž
Železniční mosty +
-

Náročné opravy i výstavby mostů na železnici patří mezi základní stavební kameny portfolia služeb Hroších staveb Morava. Během našeho působení na trhu jsme již realizovali nejrůznější druhy železničních mostů. Jsme připraveni na stavby malých mostů a propustků, ale i na větší mostní stavby s širokou sítí kolejí.

L
Lávky +
-

Ani lávky pro pěší nebo cyklisty nejsou pro naši společnost novinkou. Jsme schopni zpracovat kompletní projekt a realizovat stavbu, ale také umíme pracovat se stávajícími stavbami. Úspěšně jsme provedli celou řadu údržbových prací na nejrůznějších konstrukcích lávek. Naši pracovníci si profesionálně poradí s ocelovými i kupříkladu betonovými konstrukcemi.

Stavte se

Kde nás najdete?

Divize mostní stavby

Průmyslová 955/4
779 00 Olomouc - Holice

Ozvěte se

Jsme tu pro vás

Ing. Jan Matoušek

jan.matousek@hrosistavby.cz
+420 581 695 111

Změnit používání Cookies.