Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Vývojové centrum | Hroší stavby Morava
Vývojové centrum

Vývojové centrum

Zjistit více

Vývojové centrum

Naše nejprogresivnější divize. Zabýváme se vývojem i výrobou

Naše činnost se také zaměřuje na vývoj řídicích technologických systémů pro drážní dopravu, zejména zabezpečovacích a řídicích systémů městských drah (tramvaje, trolejbusy). Zkušený tým vývojových pracovníků se podobným aplikacím věnuje od roku 2001. Současné výstupy naší činnosti jsou výsledkem spolupráce společností PRODIN, Hroší stavby Morava a enteria. Tato spolupráce probíhá úspěšně již mnoho let, nicméně do oblasti vývoje vlastních technologií rozšířila svoji působnost v roce 2018. Byla tak vytvořena platforma pro výzkum a vývoj podporovaná čistě českým kapitálem.

Přejít na web enteriasignalling.cz

P
Produkty +
-

Kompaktní moduly, elektronické moduly a ostatní hardwarové komponenty z naší produkce jsou vyvíjeny v souladu s požadavky na spolehlivost, bezpečnost, klimatickou, mechanickou a elektromagnetickou odolnost předepsanými pro průmyslové použití. Více naleznete zde

Ř
Řídicí systémy pro tramvajovou infrastrukturu +
-

Dodáváme komplexní systémové funkční celky, jejímiž základními stavebními prvky jsou naše hardwarové moduly, komponenty a aplikační softwary. Široká modularita systémů umožňuje efektivně vytvářet jednoduché i rozsáhlé aplikace.

Více naleznete na webu enteriasignalling.cz/systemy nebo enteriasignalling.cz/software

S
Servis pro dopravní podniky +
-

Pro naše zákazníky provádíme servisní a údržbovou činnost, technickou podporu a další doplňkové odborné služby související s řídicími systémy pro městskou hromadnou dopravu.

T
Testovací polygon +
-

Testovací polygon pro testování našich produktů a řídicích systémů tramvajové infrastruktury.

Stavte se

Kde nás najdete?

Divize vývojové centrum

Průmyslová 955/4
779 00 Olomouc - Holice

Ozvěte se

Jsme tu pro vás

Sekretariát

info@hrosistavby.cz
+420 581 695 111

Změnit používání Cookies.